Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Hrají a zpívají: Gabriela Filippi a Patrik Kee. Hudební představení na motivy stejnojmenného knižního bestselleru. Příběh radosti, který začal slzami. Hudební představení Dar z nebes, zaznamenává vyjimečné vyprávění o životě po životě. „Dokud si na zemi, určuješ svou budoucnost na onom světě. Tvé myšlenky, tvá slova, skutky a záměry, cokoliv uděláš, rozhoduje, jaké prostředí tě tady bude čekat. Jak... celý popis

Hrají a zpívají: Gabriela Filippi a Patrik Kee. Hudební představení na motivy stejnojmenného knižního bestselleru. Příběh radosti, který začal slzami. Hudební představení Dar z nebes, zaznamenává vyjimečné vyprávění o životě po životě. „Dokud si na zemi, určuješ svou budoucnost na onom světě. Tvé myšlenky, tvá slova, skutky a záměry, cokoliv uděláš, rozhoduje, jaké prostředí tě tady bude čekat. Jak člověk zaseje, tak sklidí.“ Podle skutečné události.

Benefiční představení ve spolupráci s Fokus Vysočina, z.ú., v rámci Týdnů pro duševní zdraví.
Host: MUDr. Tomáš Lebenhart, lékař celostní medicíny (homeopatie, autopatie, psychosomatika, pediatrie), autor knihy Bez pláště. Je poctivý k sobě i ke svým pacientům. Hledá kořen nemoci, který často spočívá v destrukčním chování nemocného, a nalézá cesty, vedoucí přes homeopatii, ayurvédu, čínskou medicínu až k autopatii. Je praktikem, který „bez pláště“ předkládá osobní zkušenost s chorobami, o kterých se ve společnosti nemluví příliš nahlas a na které moderní medicína nenalézá účinný lék. Na vlastní kůži prošel dlouhým léčebným procesem se všemi jeho úskalími až k vítěznému konci. Je jedním z mála lékařů, který má odvahu promluvit o procesu.