Příběh dřevěné panenky

Home » Kalendář akcí » Příběh dřevěné panenky

Turistické informační centrum Hlinsko (TIC) připravilo pro malé i velké návštěvníky doprovodný program k expozici dřevěných hraček z Hlinecka, která se nachází v podkroví TIC na Betlémě. Příběh dřevěné panenky Přijďte do expozice dřevěných hraček v Turistickém informačním centru a přesuňte se o několik desítek let zpět do minulosti. Památkovou rezervaci Betlém si prohlédnete očima dřevěné panenky... celý popis

Turistické informační centrum Hlinsko (TIC) připravilo pro malé i velké návštěvníky doprovodný program k expozici dřevěných hraček z Hlinecka, která se nachází v podkroví TIC na Betlémě.

Příběh dřevěné panenky
Přijďte do expozice dřevěných hraček v Turistickém informačním centru a přesuňte se o několik desítek let zpět do minulosti. Památkovou rezervaci Betlém si prohlédnete očima dřevěné panenky z 19. století. Po cestě vás čekají zajímavé úkoly a zábavné hry.

Malování dřevěných panenek se Zdeňkem Bukáčkem
Pod vedením pana Bukáčka, Nositele tradice lidových řemesel, si můžete namalovat dřevěnou panenku. Cena programu: 50 Kč, vstup do expozice dřevěných hraček je v rámci tohoto programu zdarma.

Včelí stezka pro rodiny s dětmi
Ve spolupráci s MAS Hlinecko je připravena také včelí stezka, na které se dozvíte spoustu zajímavých věci ze života včel a ochutnáte medové dobroty. Na konci stezky dostanou děti za odměnu medový dáreček. Vstup do expozice hraček je po absolvování včelí stezky zdarma.