Letem hmyzím světem

Home » Kalendář akcí » Letem hmyzím světem

Výstava „Letem hmyzím světem“ představí návštěvníkům v kostce průřez celou třídou hmyzu. Vystaveny budou především ukázky hmyzu vyskytujícího se v ČR, s větším zaměřením pak na naše brouky a motýli. Rovněž se budou návštěvníci moci dozvědět spoustu zajímavých informací o této nejvíce různorodé skupině živočichů na světě. Touto výstavou bychom rádi ukázali obrovskou míru rozmanitosti hmyzu a umožnili... celý popis

Výstava „Letem hmyzím světem“ představí návštěvníkům v kostce průřez celou třídou hmyzu. Vystaveny budou především ukázky hmyzu vyskytujícího se v ČR, s větším zaměřením pak na naše brouky a motýli. Rovněž se budou návštěvníci moci dozvědět spoustu zajímavých informací o této nejvíce různorodé skupině živočichů na světě.
Touto výstavou bychom rádi ukázali obrovskou míru rozmanitosti hmyzu a umožnili návštěvníkům žasnout nad jeho důmyslností a krásou a třebas i probudili nadšení pro entomologii nebo-li vědu zabývající se hmyzem.
K výstavě jsme připravili bohatý edukační program, který provede žáky světem hmyzu. Je určen pro všechny stupně školního vzdělávání.