Práce žáků Základní umělecké školy v Chrudimi

Home » Kalendář akcí » Práce žáků Základní umělecké školy v Chrudimi

Žáci, kteří mají výtvarné nadání a zájem, jsou připravováni k talentovým zkouškám na střední a vysoké školy s uměleckým zaměřením. Výstava představuje průřez prací žáků výtvarného oboru za poslední dva roky. Vystavují se práce dětí přípravného oboru (5-6 let), práce žáků l. stupně (7-14 let) a práce žáků ll. stupně (15-19 let). Vystavené práce představují kromě kresby, malby a grafiky i výsledky... celý popis

Žáci, kteří mají výtvarné nadání a zájem, jsou připravováni k talentovým zkouškám na střední a vysoké školy s uměleckým zaměřením.

Výstava představuje průřez prací žáků výtvarného oboru za poslední dva roky. Vystavují se práce dětí přípravného oboru (5-6 let), práce žáků l. stupně (7-14 let) a práce žáků ll. stupně (15-19 let). Vystavené práce představují kromě kresby, malby a grafiky i výsledky tvorby z keramiky a výtvarné fotografie. Přijďte se podívat na tvorbu mladé generace umělců, na díla žáků Základní umělecké školy v Chrudimi, která rozjasní prostory Regionálního muzea v Chrudimi. Vernisáž 15. května 2014, 17:00.