Strašení na Betlémě

Home » Kalendář akcí » Strašení na Betlémě

Vstup do strašidelného parku bude po skupinkách. Aby vám čekání na strašidla rychleji uteklo, je pro vás připraven doprovodný program u vstupu do Betléma z ulice Wilsonova. Občerstvení je zajištěno. Rodiče jako doprovod jsou vítáni, pokud se tedy sami nebudou bát. Upozornění pro účastníky strašení: Není nutné být na akci od začátku, lze docházet průběžně. Vzhledem k připravovanému programu jsou děti... celý popis

Vstup do strašidelného parku bude po skupinkách. Aby vám čekání na strašidla rychleji uteklo, je pro vás připraven doprovodný program u vstupu do Betléma z ulice Wilsonova. Občerstvení je zajištěno. Rodiče jako doprovod jsou vítáni, pokud se tedy sami nebudou bát.
Upozornění pro účastníky strašení:
Není nutné být na akci od začátku, lze docházet průběžně. Vzhledem k připravovanému programu jsou děti pouštěny po malých skupinkách. Věřte, že i na vás přijde řada a budete si chtít užít strašidelnou atmosféru nočního Betlému, ne ve spěchu být hnáni další skupinkou. Proto žádáme všechny návštěvníky o trpělivost. V případě deštivého počasí pláštěnky sebou.