Soutěž „Dřevěná fotka 2015“

Home » Kalendář akcí » Soutěž „Dřevěná fotka 2015“

Milujete fotografování? Nejste profesionál, ale focení je vaší životní vášní? Nebo si prostě občas zmáčknete spoušť a snímky nejsou vůbec k zahození? Pak se nezapomeňte přihlásit do soutěže „Dřevěná fotka 2015“ o nejlepší fotografii s tematikou dřeva. Soutěž je součástí 4. ročníku Dne dřeva, který se uskuteční 25. 7. na Betlémě v Hlinsku. Zapojit se může úplně každý, stačí na ic@hlinsko.cz zaslat do... celý popis

Milujete fotografování? Nejste profesionál, ale focení je vaší životní vášní? Nebo si prostě občas zmáčknete spoušť a snímky nejsou vůbec k zahození?
Pak se nezapomeňte přihlásit do soutěže „Dřevěná fotka 2015“ o nejlepší fotografii s tematikou dřeva. Soutěž je součástí 4. ročníku Dne dřeva, který se uskuteční 25. 7. na Betlémě v Hlinsku.
Zapojit se může úplně každý, stačí na ic@hlinsko.cz zaslat do 16. 7. 2015 „dřevěnou“ fotografii v tiskové kvalitě. Do e-mailu napište své jméno, příjmení, telefon a adresu (údaje důležité pro případné předání výhry) a informaci o tom, kde a kdy byla fotografie pořízena a jakým fotoaparátem. Vyhlašovat se budou tyto 2 kategorie:
Miss sympatie – hodnocení na facebooku Hlinecko v albu Dřevěná fotka 2015, vítězem se stává autor té fotografie, která v období od 17. 7. do 24. 7. (14 hodin) obdrží největší počet liků.
Cena odborné poroty – všechny fotografie budou předány bez uvedení autora Fotoklubu Hlinsko, jehož členové na základě odborného posouzení určí vítěze. Vyhlášení vítězů a výstava nejzdařilejších fotografií proběhne v rámci Dne dřeva (25. 7.) na Betlémě.