Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Hlinsko

Home » Kalendář akcí » Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Hlinsko

Stalo se již tradicí, že žáci výtvarného oboru ZUŠ Hlinsko představují svoje práce v Pickově domě na Betlémě v Hlinsku. Letošní výstava, která byla zahájena 28. dubna a potrvá do 29. května, nese název KRUH. Dětem se stal kruh inspirací například pro zamyšlení nad během času, vesmírnými planetami, výpravami do tajuplných krajin i světa zvířat. Svoje představy ztvárňují různými výtvarnými technikami... celý popis

Stalo se již tradicí, že žáci výtvarného oboru ZUŠ Hlinsko představují svoje práce v Pickově domě na Betlémě v Hlinsku. Letošní výstava, která byla zahájena 28. dubna a potrvá do 29. května, nese název KRUH. Dětem se stal kruh inspirací například pro zamyšlení nad během času, vesmírnými planetami, výpravami do tajuplných krajin i světa zvířat. Svoje představy ztvárňují různými výtvarnými technikami – využívají linoryt, koláže, trojrozměrné možnosti keramiky i enkaustiku.

Přijďte nahlédnout do světa dětské fantazie a imaginace, které naleznete v prostorách domu č. p. 178, které jsou jinak nepřístupné.