XII. Chrudimská muzejní noc

Home » Kalendář akcí » XII. Chrudimská muzejní noc

Muzejní noc naváže na městský projekt s názvem „Chrudim sobě 2016 – Umění a zábava“. V rámci projektu „Chrudim, město tří muzeí" účastníky čeká soutěžní kvíz, volné vstupy a další doprovodné akce: Hurá do pravěku. Pro malé i velké návštěvníky jsme ve spolupráci s Vodními zdroji Chrudim, s.r.o. připravili strastiplnou cestu výstavou „PaleoART Chrudim 2016 aneb Mamuti se řítí na Chrudim“. Jejich kroky... celý popis

Muzejní noc naváže na městský projekt s názvem „Chrudim sobě 2016 – Umění a zábava“. V rámci projektu „Chrudim, město tří muzeí" účastníky čeká soutěžní kvíz, volné vstupy a další doprovodné akce: Hurá do pravěku.

Pro malé i velké návštěvníky jsme ve spolupráci s Vodními zdroji Chrudim, s.r.o. připravili strastiplnou cestu výstavou „PaleoART Chrudim 2016 aneb Mamuti se řítí na Chrudim“. Jejich kroky povedou skrz karbonský močál, budou muset zdolat druhohorní křídové moře a nakonec se setkat tváří v tvář s členy volného sdružení PAS (Paleoart – Art and Science).

Bohatý program bude pokračovat i v následujících dnech – čeká Vás jarmark regionálních řemesel, rýžování zlata, nebo kino pod širým nebem, nenechte si ujít kultovní film Cestu do pravěku.