Malá muzika Nauše Pepíka

Home » Kalendář akcí » Malá muzika Nauše Pepíka

Pravidelní návštěvníci koncertů a představení, které pořádáme na Betlémě, již vědí, jak krásnou atmosféru ve středu města dokáže vykouzlit koncert dechové kapely. Proto jsme pro milovníky tohoto žánru připravili letní koncert kapely, jejíž jméno vám dozajista nebude neznámé, neboť v Hlinsku před několika lety již vystupovala a k vidění je i na populární televizní stanici Šlágr. Dechová muzika Nauše... celý popis

Pravidelní návštěvníci koncertů a představení, které pořádáme na Betlémě, již vědí, jak krásnou atmosféru ve středu města dokáže vykouzlit koncert dechové kapely. Proto jsme pro milovníky tohoto žánru připravili letní koncert kapely, jejíž jméno vám dozajista nebude neznámé, neboť v Hlinsku před několika lety již vystupovala a k vidění je i na populární televizní stanici Šlágr.
Dechová muzika Nauše Pepíka je doma v jihočeské Sušici a v příštím roce oslaví již tři desítky let existence. Ačkoli je dechová hudba tím hlavním v repertoáru kapely, její členové si rádi zahrají i jiný žánr. Ať tak či tak, sami o sobě tvrdí, že hrají všude tam, kde mají pro dobrou muziku srdce dokořán.
Koncert si můžete vychutnat 10. srpna přímo na betlémské návsi. V případě nepříznivého počasí bude takzvaná mokrá varianta v divadelním sále Multifunkčního centra.