XIV. chrudimská muzejní noc

Home » Kalendář akcí » XIV. chrudimská muzejní noc

Muzeum barokních soch I letos jsme si pro vás připravili bohatý program, tak neváhejte a přijďte nás navštívit. A na co, že se můžete těšit? Například si můžete připomenout 400 výročí založení první česko-rakouské provincie kapucínského řádu v Čechách. Nebo si zahrát na detektivy, najít všechny stopy, vyřešit všechny hádanky na naší "svaté stezce" a získat sladkou odměnu. Pro "hračičky" jsou pak připraveny... celý popis

Muzeum barokních soch

I letos jsme si pro vás připravili bohatý program, tak neváhejte a přijďte nás navštívit. A na co, že se můžete těšit? Například si můžete připomenout 400 výročí založení první česko-rakouské provincie kapucínského řádu v Čechách. Nebo si zahrát na detektivy, najít všechny stopy, vyřešit všechny hádanky na naší "svaté stezce" a získat sladkou odměnu. Pro "hračičky" jsou pak připraveny nejrůznější hry na procvičení všech smyslů. Od 21.15 hodin si v žádném případě nesmíte nechat ujít zcela nové a velkolepé ohnivé představení souboru Ahoj (Ohnivé království) pod širým nebem v přilehlých Klášterních zahradách. Ve 22 hodin vás pak čeká unikátní promítání dokumentu (Florencie a galerie Uffizi) na velkoformátovém plátně v překrásném prostoru našeho muzea.

Regionální muzeum v Chrudimi

Naše mladá republika. V celém muzeu zavládne duch první republiky. Ve všech patrech muzea budou pro návštěvníky připraveny zajímavosti a úkoly s nádechem první republiky, kterými budou provázet dobově oblečení zaměstnanci. Nejen dámy potěší přehlídka módy první republiky, koutek dobové elegance, pány pak prvorepubliková četnické stanice, a to vše za zvuku swingových melodií.