23. Adámkovy folklórní slavnosti

Home » Kalendář akcí » 23. Adámkovy folklórní slavnosti

Slavnostní zahájení a vystoupení zahraničních souborů proběhne v pátek odpoledne v zahradě Domova seniorů Drachtinka. Sobotní dětský program, vystoupení lidových muzik i nedělní galaprogram dospělých souborů pak rozezní prostor Betléma. A na koho se můžeme letos těšit? Z dalekého zámoří k nám přicestuje Kostarický folklorní soubor, dalším vzácným hostem bude soubor ze Srbska, který zahrnuje dětskou... celý popis

Slavnostní zahájení a vystoupení zahraničních souborů proběhne v pátek odpoledne v zahradě Domova seniorů Drachtinka. Sobotní dětský program, vystoupení lidových muzik i nedělní galaprogram dospělých souborů pak rozezní prostor Betléma.

A na koho se můžeme letos těšit? Z dalekého zámoří k nám přicestuje Kostarický folklorní soubor, dalším vzácným hostem bude soubor ze Srbska, který zahrnuje dětskou, dospělou i seniorskou složku. Z domácích souborů nás potěší svojí účastí Sejkorky, Benešáček, Špindleráček, Vysočánek, Vysočan, Hořeňák, Dykyta a nesmíme opomenout na Maguráčik ze Slovenska. Srdečně zveme všechny místí i přespolní diváky. V rámci AFS samozřejmě neopomeneme ani významného 100. výročí vzniku naší krásné republiky.