24. Adámkovy folklórní slavnosti

Home » Kalendář akcí » 24. Adámkovy folklórní slavnosti

Letošní 24. ročník AFS dozná úprav scénáře, přičemž hlavní změnou je spojení pořadu dětských a dospělých folklorních souborů do jednoho společného programu. Na ten se mohou návštěvníci těšit v sobotu 24. srpna od 15 hod. na Betlémě. Festival zůstává stále třídenní, tudíž zahájení festivalu proběhne v pátek 23. srpna také od 15 hod. v zahradách DS Drachtinka, kde máme pro diváky připravené malé překvapení... celý popis

Letošní 24. ročník AFS dozná úprav scénáře, přičemž hlavní změnou je spojení pořadu dětských a dospělých folklorních souborů do jednoho společného programu. Na ten se mohou návštěvníci těšit v sobotu 24. srpna od 15 hod. na Betlémě. Festival zůstává stále třídenní, tudíž zahájení festivalu proběhne v pátek 23. srpna také od 15 hod. v zahradách DS Drachtinka, kde máme pro diváky připravené malé překvapení. Nedělní část AFS (25. srpna) bude přesunuta do prostor kostela Narození Panny Marie, kde se vybrané soubory zúčastní ranní mše svaté a po jejím ukončení zahrají před kostelem.

Také letos se podařilo zajistit účast folklorního souboru z Latinské Ameriky a tentokrát přiletí soubor „Academia de Proyecciones Folclóricas Esplendor y Cultura de Panamá“ z Panamy, stejně jako to byla minulý rok Kostarika nebo rok před tím Mexico.