Jazz ve vinárně - František Uhlíř & Andre Lee Davison

Home » Kalendář akcí » Jazz ve vinárně - František Uhlíř & Andre Lee Davison

Špičkový jazz v podání skupiny František Uhlíř Team a amerického zpěváka Andrew Lee Davisona. František Uhlíř – kontrabas • Jiří Růžička – kytara • Jaromír Helešic – bicí V pořadu zazní nejen světoznámé jazzové swingové skladby z repertoáru F. Sinatry, E. Fitzgerald atd.,ale také skladby nejznámějšího brazilského autora A.C Jobima, který obohatil v 60 letech minulého století jazz o nový hudební... celý popis

Špičkový jazz v podání skupiny František Uhlíř Team a amerického zpěváka Andrew Lee Davisona.

František Uhlíř – kontrabas • Jiří Růžička – kytara • Jaromír Helešic – bicí

V pořadu zazní nejen světoznámé jazzové swingové skladby z repertoáru F. Sinatry, E. Fitzgerald atd.,ale také skladby nejznámějšího brazilského autora A.C Jobima, který obohatil v 60 letech minulého století jazz o nový hudební styl, kterému ser říká latin jazz.

Samozřejmě nebude chybět ani pravé černošské blues,které patří neodmyslitelně k hlavním hudebním vlivům,které měli význam pro vznik vývoj jazzové hudby.

Máme za sebou úspěšné koncerty ve Švýcarsku (St. Moritz, Scuol, Zürich) v Německu (Lörrach, Liandau, Ravensburg, Kempten Heilbronn, Straubing, Osterode) a pravidelně koncertujeme u nás, jak na jazzových festivalech a v jazzových klubech, tak i při různých firemních akcích.