Vzpomínkový večer k 30. výročí Sametové revoluce

Home » Kalendář akcí » Vzpomínkový večer k 30. výročí Sametové revoluce

Při této příležitosti bude možné zhlédnout například sestřih některých událostí tak, jak je ve městě zaznamenala kamera studia AHP Hlinsko. Součástí programu bude i křest knihy fotografií „Hlinsko včera a dnes“. Kniha nabídne srovnání pohledů na více i méně známá místa ve městě stejně jako v místních částech. Nabídne srovnání jejich současné podoby s tím, jak vypadala před mnoha desítkami let. Odpolední... celý popis

Při této příležitosti bude možné zhlédnout například sestřih některých událostí tak, jak je ve městě zaznamenala kamera studia AHP Hlinsko. Součástí programu bude i křest knihy fotografií „Hlinsko včera a dnes“. Kniha nabídne srovnání pohledů na více i méně známá místa ve městě stejně jako v místních částech. Nabídne srovnání jejich současné podoby s tím, jak vypadala před mnoha desítkami let.

Odpolední program, který začíná v 16 hodin, bude zároveň i derniérou výstavy obrazů Gustava Macouna. Expozice, jíž můžete navštívit v Hlinsku právě do 17. listopadu, je dosud nejpočetnější a nejucelenější přehlídkou děl tohoto autora. Celým programem provede návštěvníky slovem Michal Musil a o hudební doprovod se postará Robert Frei.