Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Tajemsví staré půdy

Home » Kalendář akcí » Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Tajemsví staré půdy

V prodejně upomínkových předmětů lze získat herní plány, podle nichž můžete samostatně procházet mezi roubenými chaloupkami, hledat odpovědi na otázky, které vás dovedou k rozluštění tajenky a získání malé odměny. Kromě toho je na většinu prázdninových dnů připraven doprovodný program. Tajemství staré půdy - Každý z nás již nějaké muzeum určitě navštívil a mohl tak obdivovat předměty staré stovky... celý popis

V prodejně upomínkových předmětů lze získat herní plány, podle nichž můžete samostatně procházet mezi roubenými chaloupkami, hledat odpovědi na otázky, které vás dovedou k rozluštění tajenky a získání malé odměny. Kromě toho je na většinu prázdninových dnů připraven doprovodný program.

Tajemství staré půdy - Každý z nás již nějaké muzeum určitě navštívil a mohl tak obdivovat předměty staré stovky, ba i tisíce let. Během tohoto programu návštěvníkům ukážeme, kdo takové historické předměty shromažďuje a jak se o ně stará, aby se uchovaly až do dnešní doby. Představíme také zajímavé předměty z našich sbírek. Provádí Mgr. Pavel Bulena.