Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od stromu až k domu

Home » Kalendář akcí » Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od stromu až k domu

V prodejně upomínkových předmětů lze získat herní plány, podle nichž můžete samostatně procházet mezi roubenými chaloupkami, hledat odpovědi na otázky, které vás dovedou k rozluštění tajenky a získání malé odměny. Kromě toho je na většinu prázdninových dnů připraven doprovodný program. Program Od stromu až k domu - povídání o tradičních stavebních technikách používaných na Českomoravské vrchovině.... celý popis

V prodejně upomínkových předmětů lze získat herní plány, podle nichž můžete samostatně procházet mezi roubenými chaloupkami, hledat odpovědi na otázky, které vás dovedou k rozluštění tajenky a získání malé odměny. Kromě toho je na většinu prázdninových dnů připraven doprovodný program.
Program Od stromu až k domu - povídání o tradičních stavebních technikách používaných na Českomoravské vrchovině. Dozvíte se, jak naši předci dokázali ke stavbě svých obydlí využít běžných přírodních materiálů a uvidíte i několik základních stavebních technologií, program vede PhDr. Magda Křivanová a zaměstnanci MP Vysočina.